Usługi

Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Potrzebujesz zlecić organizację przyjęć weselnych w Krakowie? Skieruj się tu.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, chrzciny czy śluby, od dawna nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to imprezy, w których uczestniczy nieraz ponad stu gości. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę zaplanować menu, a później przygotować oraz podać dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie może trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wynikło ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Czemu opłaca się zamówić catering na wesele?

Organizacja imprezy weselnej to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na dobór wystroju sali, ustalanie listy gości, przygotowanie zaproszeń i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność zagwarantowania stosownej ilości przekąsek i napojów serwowanych w trakcie przyjęcia, a co najważniejsze – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Obiad na weselu powinien mieć odpowiednią oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, żeby stoliki były pięknie przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, jak również by kelnerzy w profesjonalny sposób serwowała biesiadnikom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych szefów kuchni, kelnerów i managerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych pod gołym niebem.

Menu wesela ułożysz z propozycji firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi regułami, tak w kwestii aktywności dla gości, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zazwyczaj mają ułożony wstępnie spis proponowanych dań głównych, zakąsek oraz trunków zgodnych z stylistyką wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy lub zdobyć tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający może zatem sam skomponować jadłospis z sugerowanych dań. Warto jednakże podkreślić, iż firmy oferujące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie klienta są gotowe przygotować niecodzienne zestawy potraw.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]