Usługi

Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Aktualna oferta usług cateringowych.

Kiedy planujesz ważny event biznesowy czy prywatny, na który zapraszasz sporą liczbę gości, na ogół nie będziesz w stanie w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki oraz popularne przekąski w supermarkecie – duże eventy najczęściej wymagają właściwej oprawy także w obszarze poczęstunku. Wszak nie wypada położyć na stolikach gości samych ciasteczek oraz słodkich napojów. W takich sytuacjach świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Pragniesz zamówić usługę cateringową? Precyzyjnie komunikuj własne oczekiwania

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringowe zwykle świadczą parę jego rodzajów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, czyli dostarczanie dań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrztów, ślubów albo komunii. Oferty te są starannie dobrane do potrzeb poszczególnych imprez, dlatego wyraźnie różnią sięmiędzy sobą m.in ceną oraz typem dań proponowanych w danej usłudze. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej warto pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie opisać swoje oczekiwania, a zarazem być także otwartym na jego sugestie. Wszak dla caterera obsługa eventów różnego typu to codzienność, więc doświadczenie zdobyte w tej branży umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które zadowolą ogół naszych gości.

Usługa cateringowa – doskonałe potrawy i ekipa doświadczonych kelnerów

Przygotowanie poczęstunku już dla niewielkiej ilości gości bywa uciążliwym zadaniem, przede wszystkim wówczas, gdy musimy wykonać to osobiście. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na zaplanowanie innych kluczowych aspektów eventu. Daje to także sposobność podania gościom wyjątkowych potraw przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy. Trzeba jednocześnie zaznaczyć, iż ważną cechą potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale również ich wygląd na stole. Ponadto podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają także własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]