Usługi Usługi branży budowlanej

Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Na http://bit.ly/2MDseSJ zdobędziesz więcej informacji o ofercie biura projektowego Kraków

Pracownia architektoniczna świadczy zróżnicowany wachlarz usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji oraz firm. Architekt opracowuje pełny projekt obiektu, a następnie aktywnie sprawuje kontrolę nad przebiegiem robót, planuje odbudowę budynku bądź proponuje aranżację już wybudowanych rezydencji, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektowe?

Szukasz pomysłowych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom odróżniał się od wielu budowli w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a zarazem nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające aktualne trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektowe – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to między innymi kawiarnie, obiekty rekreacyjne, pensjonaty i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki konkretnego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może także rozplanować praktyczne i obszerne garderoby, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]