Usługi Usługi branży budowlanej

Balustrady ze stali nierdzewnej – idealne dla budynków użyteczności publicznej

Stal nierdzewna jest jednym z najbardziej uniwersalnych materiałów, na co wpływ przede wszystkim mają jej cechy. Odpowiedni dobór komponentów stopu powoduje, że wyprodukowane z niej akcesoria nie są podatne na korozję, dzięki czemu mogą być używane w styczności z substancjami o kwaśnym odczynie, a także przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. W połączeniu z jej eleganckim wyglądem czyni to ze stali nierdzewnej bardzo dobry surowiec do produkcji elementów wyposażenia wnętrz i wszelkiego rodzaju poręczy oraz balustrad.

Balustrady ze stali nierdzewnej – idealne w dżdżystym środowisku

Balustrady ze stali nierdzewnej zyskały znaczną popularność – zauważamy je zarówno na prywatnych posesjach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Właściwości tego stopu są szczególnie ważne jeśli idzie o balustrady zewnętrzne. Nie korodują one nawet w bardzo zawilgotniałym otoczeniu, zatem wystarczy im doraźna konserwacja i na lata zachowują swój piękny wygląd. To właśnie dzięki niemu bardzo dobrze łączą się ze współczesnym designem. Wspaniale pasują do fasad wykonanych z drewna, ozdobnego betonu, a nawet przeszkleń.

Poręcze ze stali nierdzewnej – szybka i prosta pielęgnacja

Stal nierdzewna to znakomity materiał do tworzenia poręczy do wnętrz nieruchomości – szczególnie tych zaaranżowanych w skandynawskim, nowoczesnym stylu. Ci, którzy zdecydują się na poręcze ze stali nierdzewnej docenią również prostotę ich pielęgnacji oraz błyskawiczne czyszczenie, które nie wymaga zastosowania profesjonalnych preparatów. Wytrzymałość na rdzę sprawia dodatkowo, że z tego stopu można produkować gustowne i mocne drabinki do basenów bądź uchwyty do łazienek oraz saun zaadaptowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.