Usługi branży budowlanej

Projekty domów drewnianych – nowoczesność i tradycja

Potrzebujesz wykonać projekty domów drewnianych całorocznych? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj w to miejsce.

Drewniane domy stają się coraz bardziej popularne. Innowacyjna budowa powoduje, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Jak znaleźć fachowca, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – bardziej ekonomiczne niż domy z cegły

Nowoczesne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Klienci coraz częściej decydują się na postawienie takich domów, gdyż mają one dużo zalet. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż tradycyjne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z tynkowaniem. Specjaliści podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie dwa światy. Z jednej strony zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu góralskim. Z drugiej strony dzięki nowatorskim prefabrykatom gwarantują funkcjonalność identyczną jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane całoroczne to budynki skonstruowane z organicznych materiałów, co powoduje, że są energooszczędne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie czują znaczącą poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie trzeba ich dodatkowo ocieplać. Ważnym atutem są cienkie ściany, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można budować także poza sezonem, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem mokrych etapów. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym specjalistom.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]