Usługi branży budowlanej

Okna energooszczędne przed sezonem grzewczym

Sprawdź, gdzie zamówić okna energooszczędne, wejdź na https://www.oknostol.com.pl/okna/okna-energooszczedne-92mm/

Najważniejszym elementem, o którym należy pamiętać przy remontowaniu budynku, są odporne na warunki atmosferyczne okna energooszczędne. Najbardziej popularne są okna drewniane, które w sprzedaży znajdziemy w wielu wersjach. Jak są stworzone i co zapewniają?

Okna energooszczędne – doskonałe parametry izolacji cieplnej

Drewniane okna wytwarzane są z bezpiecznych dla środowiska materiałów – m. in. dębu i modrzewia. Odznaczają się znakomitymi parametrami, dzięki czemu dorównują swoim odpowiednikom z PCV. Pamiętajmy, żeby zwrócić szczególną uwagę na współczynnik przenikalności cieplnej stolarki okiennej, zwłaszcza, jeśli modernizujemy dom przed jesienią. Daje to nie tylko brak strat ciepła, ale także oszczędność opału. Współczynnik izolacji termicznej musi być utrzymany na idealnym poziomie (tj. niższy niż 0,8 W/m2), bo tylko w takim przypadku w lokalu osiągniemy komfortowe warunki. Rezultat ogrzewania zostaje w domu, a przez szczeliny nie wpada mróz .

Okna energooszczędne – uniknij hałasu z zewnątrz

Kupując nowe okna energooszczędne zwróćmy też uwagę na następny istotny detal – wskaźnik wygłuszania hałasu. Zainwestujmy w dźwiękochłonne okna drewniane, jeśli chcemy uchronić się przed nadmiernym gwarem z zewnątrz. Niezwykle istotne są też precyzyjne systemy uszczelniające – zapobiegają przenikaniu zimna i przedostawaniu się dźwięków. Warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne, ponieważ innowacyjna technika gwarantuje wygłuszenie kłopotliwego gwaru, a także optymalny komfort termiczny w mieszkaniu.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]