Usługi branży budowlanej Zakupy

Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Potrzebujesz kontenerów? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

W Polsce produkcją pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z wielu rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach częstokroć używane są także kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]