Usługi branży budowlanej Zakupy

Drzwi drewniane zewnętrzne – odporne na wypaczenia

Więcej informacji o drzwi drewniane zewnętrzne producent znajdziesz tu.

Drzwi wejściowe spełniają wiele zadań – ochraniają dom przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, oddzielają od hałasu docierającego z ulicy i zabezpieczają przed kradzieżą. Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe? Czemu opłaca się zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi zewnętrzne – zestawienie tradycji ze współczesnością

Kupno drzwi wejściowych to jedna z najistotniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy posiadacz domu. Drewniane drzwi wejściowe ze względu na swoje właściwości oraz wytrzymałość od dziesięcioleci cieszą się dużym uznaniem. Ekologiczny materiał wygląda świetnie i da się go wykończyć na rozmaite sposoby. Poprawnie skonstruowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że rachunki za ogrzewanie nie są zbyt wysokie, a mimo wszystko w pomieszczeniach daje się odczuć komfort cieplny. Szukając drzwi do domu trzeba wziąć pod uwagę modele o grubości 68 mm ewentualnie 92 mm. Szczególnym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoim cechom – nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym i zniekształceniu, więc rewelacyjnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi zewnętrzne są wyposażone w najlepsze uszczelki.

Drzwi drewniane dwuskrzydłowe na wymiar

Producenci świadczą także przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w przypadku niestandardowych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to propozycja dla inwestorów, którzy kładą nacisk na nieprzeciętny design. Jeżeli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję firmie, która wykona nietypowy wzór na zamówienie, a jednocześnie zapewni kilkuletnią gwarancję na swój wyrób. W drzwiach drewnianych umieszcza się pięknie prezentujące się szyby, na przykład witrażowe. Klienci mogą także wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, warto też podkreślić pozostałe atuty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Są one trudne do wyłamania, gdyż obecnie coraz częściej wyposażone są w zabezpieczenia antywłamaniowe. Gwarantuje to mieszkańcom znakomitą ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe posiadają też wielopunktowy zamek listwowy, a klient może wybrać niski próg drewniany bądź aluminiowy. Przy wytwarzaniu współczesnych drewnianych drzwi wejściowych stosuje się najlepszej jakości środki impregnujące, które osłaniają ich powłokę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]