Usługi branży budowlanej Zakupy

Drzwi drewniane – estetyczny design i duża funkcjonalność

Tutaj znajdziesz drzwi wewnętrzne drewniane

Wspaniałym rozwiązaniem projektowym, używanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy najistotniejsze parametry oraz wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego trzeba zdecydować się na drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to naturalny surowiec, który wykorzystany jako element aranżacji pomieszczenia powoduje, że jest ono bardziej intymne i przytulne, a należycie pielęgnowany utrzyma się w nienaruszonym stanie nawet dziesiątki lat. Nowoczesna technologia umożliwia bardzo dobre dopasowanie właściwości drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się eleganckim wyglądem i znaczną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się właściwą izolacją cieplną i małym poziomem rozszerzalności – czyli nie ulegają zniekształceniu. Opcja pomalowania ich powierzchni dowolnym kolorem, bejcą albo lakierem sprawia, iż tego rodzaju drzwi zdadzą egzamin w wnętrzach różnego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i mieszkaniach zaaranżowanych w nowoczesnej, skandynawskiej stylistyce. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z sosny, dębu oraz mahoniu, wzory z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody oraz sporo innych rodzajów, które zachwycają estetyką i bardzo dobrze wyglądają przez długi czas.

Drzwi drewniane zamówisz również na wymiar

Chciałbyś zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub nietypowej budowie? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji wypada zaufać doświadczonym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, konsultacje techniczne, a także możliwość wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich zamierzeń zamawiającego i np. wypełnić je szkłem – między innymi szybami ornamentowymi, bezpiecznymi czy witrażowymi, co bez wątpienia podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być również posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]