Usługi branży budowlanej

Architekt

Jeżeli potrzebujesz porady architektów Kraków, skieruj się na barteksitarski.pl/o-pracowni.html

Wybory podjęte na początkowym etapie budowy domu wpływają na to, czy odpowie na nasze oczekiwania. Dlatego powinniśmy dokładnie zastanowić się nad wszystkimi sprawami i, jeśli nie posiadamy wystarczającej wiedzy, każdą decyzję uzgodnić z fachowcem. Architekt doradzi nam, jak rozmieścić każdy z pokojów i ułatwi dostosowanie budynku do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze opłaca się skorzystać z pomocy sprawdzonego architekta?

Jak wybrać technologie? Z pomocą przyjdzie architekt

Przyszli posiadacze domu mogą mieć problemy z wyborem materiałów, z których budynek ma zostać zbudowany. A ten wybór jest naprawdę istotny, bo mają one duży wpływ na komfort domu. Z tego powodu powinniśmy jak najszybciej skonsultować to z architektem, by zyskać gwarancję, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Architekt zaprojektuje nasz dom

Dom w starym stylu czy też jakaś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy czy piętrowy? Takich pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w uporaniu się z podobnymi problemami pomoże nikt inny, jak architekt. Może zarekomendować któryś z gotowych projektów lub zrobić go słuchając naszych uwag.

Co zrobić przed rozmową z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dokładnie zastanówmy się nad naszymi potrzebami. Należy również na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jaki budżet posiadamy – architekt będzie mógł polecić nam najlepsze technologie – oraz skompletować wszystkie papiery działki.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]