Urządzanie domu

Salon podłóg drewnianych

Tu kupisz drewniane podłogi

Ekologiczne i eleganckie podłogi drewniane z roku na rok nie tracą na popularności. Przede wszystkim drewno to materiał naturalny, który potrafi ocieplić każde wnętrze. Im bardziej wiekowe drzewo, tym szlachetniej się prezentuje. Podłogi drewniane są wciąż niezastąpione w tej kwestii.

Co decyduje o tak dużej popularności podłóg drewnianych?

Podłogi drewniane nadają wnętrzu naturalne piękno, które cieszy przez długie lata. Zasługą higroskopijności drewna jest zdolność naturalnej regulacji mikroklimatu wnętrza, w którym są zamontowane. Ponadto podłogi drewniane świetnie izolują termicznie. Ponadto różnorodność gatunków drewna pod względem jego kurczliwości,czy usłojenia czynią z drewna materiał unikalny.

Podłogi drewniane i ich rodzaje

Podłoga drewniana z drewna litego jest inwestycją na lata. Lite drewno jest trwałe oraz ładnie się starzeje. Posiada udowodnione właściwości antybakteryjne. Przy konstrukcji drewnianej podłogi istotny jest także wybór gatunku drewna. Trwalsza jest podłoga drewniana dębowa niż sosnowa. Wszystkie drewna egzotyczne są twarde, ale kolorystyczne chyba najbardziej odpowiedni jest bambus.

Adres firmy:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]