Podróże i turystyka Sport

Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Szukasz pełnej oferty gór zimą dla początkujących? Idealnie trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl.

Lubisz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem ceniącym pewne i rzetelnie przygotowane wyprawy nadzorowane przez zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl planuje wyprawy, których celem są szczyty niemal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które preferują dynamiczny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w podobnych wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to wyprawa dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla jednostek o ogromnych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia i sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Firma korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających dogłębnie charakter górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Alpy oraz Himalaje.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]