Hobby i rozrywka Sport

Spływy kajakowe na Dunajcu – dla pracowników firm i turystów

Spływ kajakowy Dunajcem to idealna forma spędzania wolnego czasu, którą docenią miłośnicy aktywnego wypoczynku. Spływ kajakowy na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane emocje i dużą dawkę adrenaliny. Propozycja jest kierowana dla przeróżnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i firm, które chcą zorganizować integrację dla zatrudnionych zespołów. Planujesz podróż w góry i na trasie Twojej wyprawy leży Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, jakiej nie wolno Ci przegapić.

Czy warto wybrać się na spływ kajakowy na Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która gwarantuje idealne warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu sprawia, że spływ kajakowy Dunajcem jest nadzwyczaj atrakcyjną formą aktywności. W rzece żyją również rozmaite gatunki ryb, które można zobaczyć w czasie spływu, a malownicze panoramy zachwycają. Trasa prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Aby wziąć udział w spływie, niezbędne jest podpisanie regulaminu wypożyczalni oraz stosowne przeszkolenie. Pontonami kierują doświadczeni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ Dunajcem – wypoczynek w Pieninach

Organizator spływów kajakowych na Dunajcu oferuje klientom do wyboru trzy pakiety – Basic, Active oraz Comfort. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava albo polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, kaski, wiosła, kamizelki oraz szczelne opakowania. Ze sobą trzeba zabrać koszulkę i spodenki do przebrania, ręcznik, a także sportowe obuwie. Dodatkowo przy pakiecie Comfort zagwarantowany jest transport busem ze Szczawnicy.