Reklama, promocja, marketing Usługi

Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ znajdziesz fachowców, którzy sporządzą dla Ciebie wirtualny spacer w medycynie estetycznej

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę firmy bądź nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Jak wygląda wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie układające się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do następnych punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie www.

Czy warto stworzyć wirtualny spacer w Google Moja Firma??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najistotniejszy z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie internetowej będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niezwykle proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie istotne – w przystępnej cenie przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarski, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Możemy też zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. salon piękności bądź lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]