Reklama, promocja, marketing Usługi

Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Potrzebujesz przygotować wirtualny spacer VR? Znakomicie trafiłeś! Kliknij tu

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach ważny punkt promocji marki w sieci. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, aby wśród mnóstwa podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych marek, firm bądź usług. Jednakże sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by zdystansować konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy wykonać kilka kolejnych działań, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należy do nich dodanie w wizytówce Google adresu www naszej strony internetowej, umieszczenie estetycznych zdjęć, stosownej prezentacji firmy oraz wszystkich aktualnych informacji. Istnieje także inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele podmiotów ją używa. To wirtualny spacer po firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer Google Maps – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub nieruchomość. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i zajrzeć do pomieszczeń. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na różnorodnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak niewiele firm postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma bardzo wiele zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia oraz wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy gabinetu medycznego, dużo łatwiej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na opracowanie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]