Reklama, promocja, marketing Strony internetowe Usługi

Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Pragniesz poznać więcej informacji o pozycjonowaniu stron www Kraków? Skieruj się na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz wygoda korzystania z niego do znalezienia potrzebnych usług i produktów przyczyniła się do tego, iż każda firma chce obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci nas znajdą – ważna jest bowiem obecność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, funkcjonujących wyłącznie w określonym województwie albo nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Poznaniu lub w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych bądź usług korzystają głównie z fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę danego miasta, przykładowo “hydraulik kraków”, “cukiernia kraków” albo “sklep rtv kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich firm na pokazanie swoich usług ewentualnym klientom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych posiada wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO skierowane są na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład przez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron www oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad dekady. Przez ten czas dobrze poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i tym samym pozyskać nowych klientów. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę contentu, a także pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może kontrolować cyklicznie rezultaty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]