Reklama, promocja, marketing Usługi Zagadnienia IT

Kreator strony www – witryna za darmo

Stworzenie witryny www potrafi okazać się źródłem sporych trudności. Właśnie z tego powodu większość z nas decyduje się powierzyć je profesjonaliście. Znalezienie odpowiedniego programisty zapewnia co prawda to, że strona będzie nowoczesna oraz funkcjonalna, ale dla firm z ograniczonym funduszem będzie za dużym kosztem. W takich sytuacjach na szczęście możemy skorzystać z kreatora stron internetowych – programu, dzięki któremu szybko zrobimy efektowną witrynę dopasowaną do oczekiwań dzisiejszych użytkowników.

Który kreator stron www będzie najlepszy?

Obecnie znajdziemy dwa typy kreatorów stron internetowych – w formie aplikacji do zainstalowania i tych działających online. Te pierwsze działają od lat i pozwalają na zrobienie dokumentów hipertekstowych, które następnie trzeba samemu opublikować w sieci. Kreatory stron online natomiast działaniem przypominają programy wspomniane wyżej, jednak nie musimy pobierać ich na komputer, gdyż wszelkie czynności realizuje się na nich za pośrednictwem przeglądarki. Które generatory okażą się zatem odpowiednim wyjściem?

Przeglądarkowy kreator stron www

Warto korzystać przede wszystkim z tych przeglądarkowych – są wszak znacznie łatwiejsze w obsłudze, a oprócz tego posiadają mnóstwo innych funkcji. Warto wspomnieć również o tym, iż korzystając z takich narzędzi otrzymujemy możliwość wykorzystania bezpłatnego hostingu, co robi stworzoną tak witrynę w stu procentach darmową. Kreator stron internetowych dostępny online oferuje zazwyczaj też pokaźne bazy grafik, które sprawią, iż nasza strona będzie bardziej atrakcyjna.