Instalacje dla przemysłu

Wzmacniacz szerokopasmowy – siła sygnału

Zobacz, gdzie kupić wzmacniacz szerokopasmowy

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie używane przez operatorów kablówek. Zostało ono zaprojektowane w celu wzmacniania i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do poszczególnych odbiorników. W którym miejscu znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – pozwala na transmisję kanałem zwrotnym

Wzmacniacze szerokopasmowe działają z reguły w przedziale 50 Hz – 1 GHz. Świetnie niwelują rozmaite zakłócenia emitowane na przykład przez internet bezprzewodowy oraz umożliwiają odbiór treści interaktywnych. Zazwyczaj umieszczone są w budynkach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Moduły tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest bardzo dobrej jakości, a konfiguracja sprzętu przystępna. Moduły te wyróżniają się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Parametry mogą być różne, w zależności od stosowanego sprzętu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – specjalistyczne zabezpieczenie przed spięciami

Obsługa wzmacniacza szerokopasmowego nie nastręcza trudności. Używa się w tym celu elementy regulowane lub moduły WHX-923. Urządzenia posiadają również profesjonalną ochronę przed przepięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są wyjątkowo funkcjonalne. Zaawansowane technicznie modele mają wbudowany specjalny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji sprawia, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i gwarantują odbiorcom doskonałą siłę sygnału w domowych telewizorach. Niezaprzeczalną zaletą jest też niski poziom mocy do <6W.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]