Instalacje dla przemysłu

Właściwości i możliwe zastosowania kabla koncentrycznego

Jeśli potrzebujesz kabla koncentrycznego, koniecznie wejdź na www.telmor.pl/Produkty/Kable-telekomunikacyjne/Kable-koncentryczne

W zdecydowanej większości domów znajduje się telewizor. Większość z nas lubi raz na jakiś czas obejrzeć interesujący dokument bądź profesjonalnie prowadzony serwis informacyjny. Aby jednak odbieranie programów było możliwe, niezbędne jest zamontowanie odpowiedniego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu na przykład kable koncentryczne, które aktualnie kupić można bez problemu w sklepach mających w swojej ofercie elementy do odbioru sygnału telewizyjnego.

Kabel koncentryczny – jakie cechy go wyróżniają?

W sprzedaży znaleźć można aktualnie rozmaite kable koncentryczne, cechujące się nieco innymi właściwościami. Najbardziej elementarny podział wyróżnia kable koncentryczne przeznaczone do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Każdy komu potrzebny jest kabel koncentryczny bez wątpienia powinien spojrzeć na jego istotne parametry. Znaczące są dopasowanie i tłumienie, które zapewnia odbiór telewizji na naprawdę wysokim poziomie. Dobrym wyborem są kable cechujące się konstrukcją Tri–Shield. Jej zastosowanie powoduje, że kabel wyróżnia się doskonałym poziomem oraz ochrania sygnał przed zakłóceniami z zewnątrz, które mogą istotnie obniżać ostrość odbioru. Kable koncentryczne najlepszych firm doskonale sprawdzają się nie tylko w modernizacji, ale także przy rozbudowie sieci teletechnicznych tak niewielkich, jak i popularnych operatorów. Znaczna część kabli koncentrycznych zgodna jest z wyśrubowanymi rygorami produkcyjnymi. Za sprawą tego odchyły parametrów w przypadku takich kabli są zwykle bardzo małe lub żadne.

Kabel koncentryczny – jakiego typu materiałów używa się do jego wyprodukowania?

Kable koncentryczne to kompozycja elementów różnego rodzaju. Bardzo często rdzeń produkowany jest z miedzi. Jest to materiał odznaczający się doskonałą trwałością, który nie zatraca posiadanych właściwości nawet po długim czasie używania. Jeśli idzie o kable , które przeznaczone są do montowania na zewnątrz budynków, do wykonania warstwy wierzchniej używane są materiały niepodatne na wpływ niekorzystnych czynników pogodowych.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]