Instalacje dla przemysłu

Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Szukasz przekładni planetarnej? Wejdź na https://bit.ly/2QdTdah.

Coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, wymusza sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od renomowanych globalnych wytwórców.

Asortyment Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Positec

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z surowców wysokiej jakości przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się dużą niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do automatyzacji intralogistyki czy obrabiarek, a z racji możliwości ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec oraz Bodine Electric Company.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]