Finanse, rachunkowość

Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Potrzebujesz wiadomości o automatycznej windykacji? Dobrze trafiłeś!

Właściciele firm cały czas poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez integrację z usługą mass collect banku

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a następnie obserwuje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezwykle wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie napotykają problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie wiesz czy robot Flobo to wartościowa usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym świetnie sprawdzi się w szkołach językowych lub prywatnych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]