Branża prawnicza

Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wyjątkowo rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje, odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego typu spraw można bez problemu mnożyć, ale ważne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego typu. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno drogowych, jak i innych, takich jak upadek na śliskiej powierzchni. Bardzo często prowadzimy również sprawy wynikłe ze strat zaistniałych w trakcie wyjazdów wakacyjnych, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a rzeczywistymi warunkami panującymi w hotelu czy kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas również osoby pokrzywdzone w związku z błędami medycznymi, takimi jak powikłania przy porodzie lub operacji, przepisanie nieodpowiednich leków czy leczenie przez stomatologa wbrew zasadom sztuki lekarskiej.

Rola kancelarii radcy prawnego w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw o odszkodowanie zmagamy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak niepełnosprawność spowodowana przez niekompetentnego lekarza, pobicie czy wypadek komunikacyjny, w wyniku którego bliska im osoba poniosła śmierć. Zawsze wiąże się to także z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas osoby poszkodowane. Naszą powinnością jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie kalkulacja jakiego odszkodowania może dociekać poszkodowany. Nie ma w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie pozwala nam na podanie Klientom informacji, która daje im możliwość zadecydowania co do dalszego toku sprawy.