Biżuteria Zakupy

Wyjątkowe kolczyki z koralem

Zamów kolczyki z koralem.

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii powinny znaleźć się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i władzę. Dawniej, korale zawieszało się nad łóżeczkiem noworodków w celu ochrony przed złem. Używane były do leczenia chorób gardła oraz do tamowania krwotoków. Według części osób, koral zmniejsza stresy i sprzyja życiu rodzinnemu. Pomaga także przy rozwijaniu zdolności negocjacyjnych. Koral to amulet przypisywany zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i czerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Skąd pochodzą korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz Corallium elatius z rejonu Japonii.

Do czego włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali pasują niemal do wszystkiego i nigdy nie są ani przesadnie ozdobne, ani nadmiernie skromne. Ten rodzaj biżuterii można wkładać codziennie, do zwykłych bluzek i bawełnianych spodni. Kolczyki z koralami to wyrazisty akcent, który ożywi całą postać, a w zestawie z letnią sukienką doda Ci uroku.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]