Biżuteria Zakupy

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

W tym miejscu zamówisz kolczyki z cyrkoniami

Wspaniałym prezentem dla każdej pani są kolczyki z cyrkoniami. Te wyjątkowe ozdoby idealnie komponują się z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe cechy optyczne. Mienią się w słońcu szykownym lśnieniem, są odpowiednio wyszlifowane oraz pozbawione barwy. Mogą wspaniale imitować szlachetne brylanty, sprawdzają się więc jako detal zdobniczy. Na rynku znajdziemy także wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu różnych domieszek można uzyskać następujące odcienie: błękitny, czerwony, zielony, orzechowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

Kolie, naszyjniki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te połyskujące kamienie są twarde i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych obrączek, kolii, jak również zawieszek. Gdzie kupimy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wybór mają sklepy on-line, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych odmianach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy upragnioną i stylową biżuterię. Odbiorcy często kupują proste kolczyki, ale także te obficie dekorowane.