Biżuteria Zakupy

Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Na https://www.bizutik.pl znajdziesz więcej szczegółów o biżuteria srebrna sklep

Jest z nami od wieków i mimo dostępności wielu nowatorskich wzorów, w gruncie rzeczy niewiele ewoluowała. Biżuteria stale pełni identyczną funkcję – jest swego typu dekoracją człowieka i umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię tak samo chętnie noszą kobiety i panowie, maluchy oraz dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak często wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej pięć dziesięcioleci?

Plusy srebrnej biżuterii

Głównym plusem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie to, iż jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie wolno zapomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo lat, jednak należy odpowiednio je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – nietrudno ją zarysować czy zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być pielęgnowana w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Trzeba trzymać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]