Biżuteria

Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

Chcesz kupić kolczyki serca? Odwiedź ten adres.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii damskiej i dziecięcej – można je założyć na wszelkie okazje, wyśmienicie akcentują urodę, są również fenomenalnym pomysłem na podarek. Jakie formy kolczyków znajdziemy na rynku? Z czego zwykle są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – do szkoły i na studniówki

W jubilerstwie popularnie używa się motywu serca. Stanowi on punkt wyjścia do tworzenia kolczyków zarówno dla dziewcząt, jak i dla pań. Kolczyki serca bywają delikatnym dodatkiem do wielu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest z reguły wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki na sztyftach nie wybijają się ze stylizacji, tylko w dyskretny sposób uwydatniają prawdziwą urodę właścicielki. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być użyte do optycznego wyszczuplenia twarzy i wysmuklenia szyi. Tego typu kolczyki nadadzą się na wizyty w operze, romantyczne kolacje bądź wesela i świetnie komponują się one z wieczorowymi sukienkami. Natomiast dziewczynki mogą ubrać kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serca – świetny upominek dla ukochanej kobiety

Na rynku można kupić kolczyki serca wykonane ze złota i srebra. Modne są również kolczyki pozłacane – niedrogie, a przy tym wyglądają bardzo wspaniale. Zarówno sztyfty, jak i modele wiszące mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi, np. cyrkoniami, które zaakcentują urodę właścicielki. W sklepach znajdziemy kolczyki serca w kolorze błękitnym bądź szafirowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie bliskiej osobie, na przykład na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych okazji. Wręczone kochanej osobie – dziewczynie, matce czy też partnerce, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku i miłości.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]