Biżuteria Zakupy

Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Sklep jubilerski Kraków - tu zawsze zaopatrzycie się we wszystko, czego potrzebujecie!

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy też nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Dziś coraz częściej korzystamy z opcji zamawiania w sieci. I choć w internecie znajdziemy prawie wszystko, wciąż jest mnóstwo produktów, które najlepiej nabywać w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno złotego łańcuszka, broszki lub pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. W związku z tym, aby mieć pewność, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy planujemy kupić pierścionek zaręczynowy bądź obrączki ślubne, możemy nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli z kolei zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za ciasny lub za luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego wymiaru albo wykona nowy. Następną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z kompetentnej porady złotnika. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji ślubu, imienin czy chrztu.

Sklep jubilerski – renowacja uszkodzonej biżuterii i wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale także pełnią pomocnicze usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja uszkodzonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się naszyjnik, jubiler błyskawicznie i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał większy rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na wisiorku czy pierścionku podziękowania, datę, gratulacje albo inną ważną dla nas treść. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym podarunkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na wisiorek czy też broszkę, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce posiadamy uszkodzoną lub zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Adres firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]