kolczyki z perłami
Biżuteria Zakupy

Kolczyki z perłami

Perły są niekwestionowanym symbolem elegancji przez wielkie “E”. Biżuteria z perłą powinna znajdować się w szkatułce każdej damy. Jeżeli sznur pereł to w Twojej opinii za mocno rzucająca się w oczy biżuteria, zdecyduj się na kolczyki z tą wyjątkową ozdobą. Kolczyki z perłą w niektórych rodzinach nie są zwyczajną ozdobą – są przekazywane kolejnym pokoleniom i tworzą rodzinną historię.

Kolczyki z perłami – czym się różnią?

Najpopularniejszym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kulka, jednakże czasem można spotkać również formę nieregularną. Wybierając kolczyki z perłami warto zwrócić uwagę również na barwę. Wielbicielki klasycznych rozwiązań wybiorą z pewnością białe, jednak panie, które lubią eksperymentować z modą mogą wybrać coś bardziej rzucającego się w oczy: perły ciemne lub łososiowe.

Kolczyki z perłami – oficjalnie i z klasą

O tym, że kolczyki z perłą to element idealnie pasujący do niemal każdej szykownej kreacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najświeższe trendy idą na przekór tradycji noszenia pereł wyłącznie wielkich przyjęć i uroczystości. Młode kobiety noszą je je z dżinsami i podkoszulkiem.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]