Biżuteria

Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Więcej o kolczykach

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej wybieranych przez Polki elementów. Pasują na każdą okazję – wyjątkowo uroczystą i mniej formalną. Przekonajmy się w czym leży sekret, że są tak często wybierane i w jakich salonach można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych rodzajach. Najpopularniejsze są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie popularne są długie akcesoria, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Mogą być okraszone kosztownymi klejnotami albo zupełnie proste. Błyskotki zrobione ze srebra nie powodują alergii uszu, co często dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej oryginalne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc dobierając je popatrzmy na numer próby oraz sposób ich wykonania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki musimy umiejętnie czyścić i systematycznie eliminować śniedź, żeby stale wyglądały nienagannie. Należy odkurzać je regularnie delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne środki czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych pokrowcach. Nie polecamy natomiast domowych sposobów pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy ocet. Tego typu substancje mocno niszczą elastyczną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór biżuterii znajdziemy na pewno w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zapracowane Polki.