Bezpieczeństwo i ochrona

Tabliczki na drzwi – i już się nie zgubisz

Poszukujesz tabliczek na drzwi? Skieruj się tu

W każdym budynku znaleźć można bardzo dużo różnorakich pokoi, które mają mniejsze lub większe znaczenie. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale także osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym charakteryzują się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznaczyć?

Właściwe oznakowanie obiektu ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o urząd, biuro, przedszkole czy sklep – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń umożliwia ekspresowe odnalezienie sali, która w danym momencie nas interesuje. Taka sytuacja ma miejsce między innymi w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, biur i banków tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego odnalezienia pokoju, w którym swoje obowiązki wykonuje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy przykładowo w urzędzie ma miejsce rotacja kadr, opis na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to w konsekwencji oszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem przeznaczać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu odróżnić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla załogi konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia socjalne, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można także oznaczyć punkty, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. W wielu wypadkach na tych tabliczkach oprócz samego napisu znajduje się przekreślony symbol papierosa. Dla większości osób przekaz takiego rodzaju znaku jest zatem wyjątkowo jasny. Wspomnieć należy także, że tabliczki informacyjne umieszcza się też przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Adres firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]